Poďakovanie za pomoc pri organizovaní prednášky

Minulý víkend (t.j. 23.a 24.4.2022) sme zorganizovali stretnutie s nestorom ovocinárstva pánom Jánom Urbánekom zo Židlochovic na tému „Ukážka spätného zmladzovacieho rezu“ a „Ukážka výchovného rezu“.

Tento krát sme sa stretli v ovocných sadoch v Trebostove a na druhý deň v Martine – Záturčí. Prednášky sa zúčastnili záujemcovia z celého Slovenska.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým tým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na organizovaní tejto skvelej akcie, alebo nás dodatočne podporili. Vrelá vďaka patrí nášmu úžasnému členovi Miškovi Nemcovi a jeho firme NSK servis s.r.o., STIHL za ochotu a pomoc s dovozom a odvozom pána Urbáneka do Židlochovic, ďalším super členom Peťovi Bellovi a Mirkovi Cibulkovi, ostatným aktívnym členom našej ZO SZZ Vrútky KB, Peťovi Bellovi, Kvetke Schererovej, Lidke Nemcovej a Ivetke Šupovej za prípravu chutného občerstvenia a obsluhu, ako aj pánovi Knapcovi a MUDr. Marcinekovi za poskytnutie záhrady.

Veľká vďaka aj vám, ktorí ste sa prednášky zúčastnili a dali ste celej akcii význam. Ďakujeme aj za finančnú podporu.

Nakoľko náučných akcií v oblasti ovocinárstva nie je nikdy dosť, a človek sa učí celý život, už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie a pánovi Urbánekovi prajeme veľa zdravíčka a síl, aby nás toho ešte veľa naučil. Ďakujeme mu za každé stretnutie.

P.S.: Na oplátku.. v júni sme dostali pozvanie do Židlochovic na ukážku rezu. Podrobnosti doplníme.

S pozdravom
Vaši M&M’S

Prikladáme ešte zopár fotiek:

Prvý deň Vrútky a Trebostovo:Druhý deň Martin- Záturčie:

Komentuj článok
Please follow and like us:
error