Poďakovanie záhradkárom.

Milí Záhradkári,

čo chvíľa sme opäť o rok skúsenejší a keď zajtra usadnete v kruhu najbližších a budete bilancovať rok spomeňte si na okamih aj na tých všetkých ktorí sa postarali o to čo máme v dobe dnešnej hojnosti na našich stoloch.
Prajeme vám všetkým krásne a príjemne prežitie sviatkov pokoja a lásky v kruhu tých ktorí tu sú ešte s nami.

Zároveň by sme vám v mene celej organizácie SZZ Vrútky KB chceli poďakovať za vašu účasť, podporu, pomoc a záujem o nie len praktické ovocinárstvo. Veríme, že vám boli rady nápomocné nielen vo vašich záhradách ale že ste sa mohli s nimi aj podeliť a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia a aktivity v roku 2022.

Niektoré aktivity boli natočené a môžete si ich pozrieť na youtube kanály s názvom szz vrutky

Záverom roka by sme vás zároveň opäť radi požiadali o 2% dane pre našu organizáciu, ktoré nám pomôžu pri organizovaní stretnutí praktického vzdelávania, usporiadaní výstav ovocia, zeleniny a kvetov pre deti z Materských škôl, Základných škôl ako aj širokú verejnosť a iných aktivít o ktoré sa v rámci regiónu snažíme

Názov organizácie: Slovenský zväz záhradkárov Základná organizácia 22-68 Vrútky KB

Sídlo: 1. čsl. brigády 3307/26, 038 61 Vrútky

IČO: 001781521698

Tu si stiahnite daňové priznanie pre fyzické osoby FO typ B

Do Nového roka vám všetkých prajeme hlavne pevné zdravie, veľa osobných ale aj pracovných a pestovateľských úspechov a dlhý a šťastný život.

Vaši M&M´S

ps. poprosím vás do konca roka o potvrdenie v pokračovaní prípadnom vystúpení z členstva za účelom objednania členských známok na rok 2022 srdečná vďaka

Komentuj článok
Please follow and like us:
error